Корзина
47 отзывов
+380442575653
Скловолокно - універсальний матеріал!
Контакты
ООО "САГА-СТРОЙ"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38044257-56-53тел./факс
+38067327-56-53Киевстар (офис)
+38073327-56-53Life (офис)
+38099903-99-89МТС (офис)
Григорий Заболотный
УкраинаКиевул. Ломоносова, 8-Б, офис 31603040
Карта

Скловолокно - універсальний матеріал!

Скловолокно - універсальний матеріал!

Будуєте будинок, катер чи вдосконалюєте свій автомобіль? Словолокно стане Вам у нагоді!

Багато промислових галузей знайшли застосування виробам зі скловолокнистих матеріалів.

Технології виробництва скловолокна та скла схожі між собою. Основні компоненти виробництва скловолокна - склобій, відходи скловиробництва і плавильні складові, до яких належить пісок, доломіт, сода. Суміш цих компонентів прямує до скловарної печі, де за високої температури розплавлюється та стає рідкою. Потім на машини для витягування скла відправляють злегка охолонувшу в'язку масу, де вона витягується у надтонкі скляні волокна.

Є два основних способи отримання скловолокна:

  • Перший - спосіб безперервного витягування. За його допомогою отримують надтонкі волокна,   довжиною у кілька десятків тисяч метрів, що використовуються для виробництва полотен.
  • Другий - штапельних спосіб. На скломасу направляють газ або повітря, що її роздмухують для утворення коротких схожих на вовняну нитку волокон. Це скловолокно використовують для виготовлення матеріалів у вигляді плит.

Унікальні властивості скловолокна дозволяють активно використовувати його в якості основного матеріалу у виробництві утеплювачів (скловата), склотканини. Також воно використовується в якості матеріалу для ламелей на жалюзі. Без скловолокна не обходиться автомобілебудівна і суднобудівна галузі, будівництво.

З матеріалом зі скловолокна зручно працювати. Його можна різати, надавати необхідну форму. Такий матеріал можна знайти у вигляді рулонного полотна, будівельних матів та плит. Він має відмінні звукопоглинальні та теплозберігаючі властивості, оскільки цей матеріал досить пористий. Він не схильний до впливу мікроорганізмів (не гниє і не пліснявіє), може протистояти високим температурам (не горить) і не боїться вологи.

У будівництві його застосовують як утеплювач фасадів будівель, дахів будинків і стін, балконів і лоджій, а також для звукоізоляції в міжкімнатних перегородках і суміжних стін.

У суднобудуванні скловолоконні склади застосовують для виготовлення корпусу катерів, човнів, катамаранів. Склади, що включають скловолокно не піддаються деформації, мають малу вагу і ідеально гладку поверхню, що запобігає налипанню на корпус судів водяних рослин.

В автомобілебудуванні, для удосконалення автомобілів, застосовують склопластик, який здатний відновлювати свою форму, після зовнішніх впливів.

facebook twitter
Предыдущие статьи